Kunstbende Zuid-Holland maakt winnaars Selectieronde bekend

17309934_1843530232339804_4141856596720947037_o
Zondag 19 maart is de Kunstbende Zuid-Holland, de jaarlijkse nationale wedstrijd voor jonge kunstenaars, van start gegaan in het Maaspodium in Rotterdam.

Tijdens de Selectieronde hebben bijna 90 acts in de leeftijd 13 t/m 18 jaar het beste van zichzelf laten zien.

In elk van de acht categorieën zijn de beste deelnemers geselecteerd, die tegen elkaar zullen strijden in de Voorronde van Zuid-Holland op zondag 23 april in Korzo in Den Haag.

De 1e prijswinnaars van deze Voorronde mogen deelnemen aan de landelijke finale op 1 juli in De Westergasfabriek, Amsterdam en strijden tegen de winnaars uit de andere provincies.

De volgende acts in de categorieën Film, Expo, Taal, Dans, Fashion, Theater, Muziek en DJ zijn (in willekeurige volgorde) geselecteerd voor de Voorronde:

Film
– Berry de Groot (Lisse)
– Dutch Film Collective – Jorick Buurstra (Berkel en Rodenrijs)
– WFILMS – Willem Goedhart (Noordwijkerhout)
– Robin van der Haak (Pijnacker)
– YanArt – Yana Haaitsma (Den Haag)

Expo
– Riekje Hartog (Rotterdam)
– Misha Stevenson (Rotterdam)
– Nikki Vroom (Rotterdam)
– Leo Verstappen (Delft)
– Joyce den Hertog (Boskoop)

Taal
– Danielle Zawadi (Nootdorp)
– Marian Pronk (Katwijk aan Zee)
– Joyce den Hertog (Boskoop)
– Charlotte Lindvag de Haas (Oud-Beijerland)
– Sabine Pennings (Wassenaar)

Dans
X-Plosion (Wassenaar)
Still Us (Vlaardingen)
JDS Crew (Rijswijk)
Playhousse Rotterdam (Rotterdam)
– Rishentely Adamus (Rotterdam)

Fashion
– Wiepke Wolfsbergen (Den Haag)
– Maaike Brink (Bergschenhoek)
– Annabel Berendse (Moordrecht)

Theater
– Inez&Roos (Den Haag)
– Naomi Tuininga (Rotterdam)
– Kamakshi Kumar (Rotterdam)
Mr. Pilgram – Floris Pilgram (Moerkapelle)
– Charlotte & Bibi (Voorburg)

Muziek
Alligator (Rotterdam)
Your Average Neighbours (Rotterdam)
Something Like Sunshine (Den Haag)
No Signal (Zoeterwoude)
– Shariffa Indiana (Berkenwoude)

DJ
S!RENE – Nataniel Olusanya (‘s Gravendeel)
DJ Flor – Florent Labrujère (Leiden)
DJ Creeps – Stefan Speelmeijer (Barendrecht)
Gancio – Frank Haak (Delft)
DJ TIM DREAMEX – Tim Veldhoen (Vlaardingen)

Popunie bedankt alle vrijwilligers, deelnemers en bezoekers, die het evenement tot een groot succes hebben gemaakt!

Popunie organiseert sinds 2013 de Kunstbende Zuid-Holland. Het project wordt mede mogelijk gemaakt door Fonds1818, Gemeente Den Haag, Gemeente Rotterdam, Janivo Stichting, Stichting Boschuysen, Erasmusstichting en Van Cappellen Stichting.

Gepubliceerd op 20 Mrt. 2017, 15:58. Tags: , , .