Ming’s Pretty Heroes bracht afgelopen maand in aanloop naar de albumrelease van Roots and Bones twee nieuwe singles uit: Lovemakers Heartbreakers en Mainstream Lover. De bijbehorende videoclips, geregisseerd door Boje Ploeg, zijn nu te zien op YouTube.
Hoewel beide clips in een andere setting afspelen zijn ze aan elkaar verbonden. De video’s zijn in een loop te bekijken; het einde van de ene video is juist het begin van de andere.
Voor de video van Mainstream Lover vroeg zangeres Ming choreograaf en danser Stein Fluijt (Conny Janssen Danst) een choreografie te maken. Met het gegeven dat, om een betere lover te zijn, je de liefde eerst moet toelaten, dacht hij onder andere aan wat The Beatles zongen “Remember, to let her into your heart, then you can start to make it better”. Het duel tussen de twee mannen in de video vertelt hoe één man een gedeelte van zichzelf tegenkomt. Eerst zijn ze verwijderd, dan ontmoeten zij elkaar en dan is er zelfs contact. De tweede danser in de video is Jean Gabriel Maury van het Scapino Ballet.
Ming’s Pretty Heroes – Mainstream Lover
De verhalen van Ming en haar beste vrienden vormden de inspiratie voor Lovemakers Heartbreakers. In één autorit zien we hoe het stel de zeer herkenbare facetten van een relatie meemaakt: sleur, verliefdheid, afstoten en aantrekken. Alles onder het toeziend oog van Ming.
Ming’s Pretty Heroes – Lovemakers Heartbreakers
Voor meer informatie bezoek je de website van Ming’s Pretty Heroes.
Foto: Barry Marré / Dressed by: Viktor&Rolf
