Archief

Hieronder vind je alle afgelopen evenementen die de Popunie in 2016 ondersteunde.

Bekijk ook: 2015 – 2014 – 2013

zo
28
mei
16:00
Cafe De Ouwehoer, Rotterdam
zo
28
mei
16:00
Cafe De Ouwehoer
zo
28
mei
16:00
Café Pursers, Rotterdam
zo
28
mei
16:00
Café Pursers
zo
28
mei
14:00
Heemraadsingel, Rotterdam
zo
28
mei
14:00
Heemraadsingel
za
27
mei
21:00
Rotown, Rotterdam
za
27
mei
21:00
Rotown
za
27
mei
21:00
Proeflokaal Faas, Rotterdam
za
27
mei
21:00
Proeflokaal Faas
za
27
mei
20:30
MCA, Rhoon
za
27
mei
20:30
MCA, Rhoon
za
27
mei
18:30
My Music Live, Rotterdam
za
27
mei
18:30
My Music Live
za
27
mei
17:30
Toko 51, Rotterdam
za
27
mei
17:30
Toko 51
za
27
mei
14:45
Toko 51, Rotterdam
za
27
mei
14:45
Toko 51
vr
26
mei
21:30
Kopi Soesoe/Katendrecht, Rotterdam
vr
26
mei
21:30
Kopi Soesoe/Katendrecht
vr
26
mei
21:00
Roodkapje, Rotterdam
vr
26
mei
vr
26
mei
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
vr
26
mei
20:30
WORM, Rotterdam
vr
26
mei
do
25
mei
21:30
Jazzcafe Dizzy, Rotterdam
do
25
mei
21:30
Jazzcafe Dizzy
do
25
mei
20:30
Podium Grounds, Rotterdam
do
25
mei
20:30
Podium Grounds
wo
24
mei
21:00
Holy Smoke, Rotterdam
wo
24
mei
21:00
Holy Smoke
wo
24
mei
21:00
Playa, Rotterdam
wo
24
mei
21:00
Playa
zo
21
mei
zo
21
mei
16:00
LaBru, Rotterdam
zo
21
mei
16:00
LaBru
zo
21
mei
16:00
Cafe De Ouwehoer, Rotterdam
zo
21
mei
16:00
Cafe De Ouwehoer
zo
21
mei
16:00
Toko 51, Rotterdam
zo
21
mei
15:30
Iety, Rotterdam
zo
21
mei
15:30
Iety
zo
21
mei
13:00
NIFFO, Rotterdam
zo
21
mei
13:00
NIFFO
za
20
mei
21:30
Jazzcafe Dizzy, Rotterdam
za
20
mei
21:30
Jazzcafe Dizzy
za
20
mei
20:30
Cafe Voorheen Voigt, Rotterdam
za
20
mei
20:00
Muziekcafé De Fles, Spijkenisse
za
20
mei
20:00
Muziekcafé De Fles, Spijkenisse
za
20
mei
13:00
Noordplein, Rotterdam
za
20
mei
13:00
Noordplein
vr
19
mei
23:00
Club Vie, Rotterdam
vr
19
mei
vr
19
mei
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
vr
19
mei
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
vr
19
mei
17:00
Afrikaanderwijk, Rotterdam
vr
19
mei
17:00
Afrikaanderwijk
do
18
mei
20:00
Café De Oude Sluis, Rotterdam
do
18
mei
20:00
Café De Oude Sluis
do
18
mei
19:30
Cafe De Ouwehoer, Rotterdam
do
18
mei
19:00
RAAF, Rotterdam
do
18
mei
19:00
RAAF
wo
17
mei
wo
17
mei
19:00
Café Proost, Rotterdam
wo
17
mei
19:00
Café Proost
zo
14
mei
21:00
De Riddert, Rotterdam
zo
14
mei
19:00
ROOM, Rotterdam
zo
14
mei
19:00
ROOM
zo
14
mei
15:00
Baroeg, Rotterdam
zo
14
mei
15:00
Baroeg
zo
14
mei
14:00
Duct Tape Studio, Rotterdam
zo
14
mei
14:00
Duct Tape Studio
za
13
mei
za
13
mei
22:00
De Gooth, Ridderkerk
za
13
mei
21:00
Plan C, Rotterdam
za
13
mei
21:00
Plan C
za
13
mei
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
za
13
mei
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
vr
12
mei
21:00
KOFA, Vlaardingen
vr
12
mei
21:00
KOFA, Vlaardingen
do
11
mei
do
11
mei
21:30
Proeflokaal Faas, Rotterdam
do
11
mei
21:30
Proeflokaal Faas
do
11
mei
21:00
V11, Rotterdam
do
11
mei
21:00
V11
di
09
mei
20:00
Matrix, Rotterdam
di
09
mei
20:00
Matrix
zo
07
mei
16:00
BIRD, Rotterdam
zo
07
mei
15:30
Iety, Rotterdam
zo
07
mei
15:30
Iety
zo
07
mei
15:00
Fort 1881, Hoek van Holland
zo
07
mei
15:00
Fort 1881, Hoek van Holland
za
06
mei
za
06
mei
22:00
De Graauwe Hengst, Schiedam
za
06
mei
21:30
Proeflokaal Faas, Rotterdam
za
06
mei
21:30
Proeflokaal Faas
za
06
mei
21:30
Jazzcafe Dizzy, Rotterdam
za
06
mei
21:30
De Riddert, Rotterdam
za
06
mei
21:30
De Riddert
za
06
mei
za
06
mei
21:00
KOFA, Vlaardingen
za
06
mei
21:00
Matrix, Rotterdam
za
06
mei
21:00
Matrix
za
06
mei
20:45
Café Spiegel, Rotterdam
za
06
mei
20:45
Café Spiegel
za
06
mei
20:30
Theater Walhalla, Rotterdam
za
06
mei
20:30
Theater Walhalla
za
06
mei
19:00
Keilecafe, Rotterdam
za
06
mei
19:00
Keilecafe
za
06
mei
14:00
Café Pardoen, Rotterdam
za
06
mei
13:00
Noordplein, Rotterdam
za
06
mei
13:00
Noordplein
vr
05
mei
21:00
Cafe ’t Paviljoentje, Rotterdam
vr
05
mei
21:00
Cafe ’t Paviljoentje
do
04
mei
20:30
Ani & Haakien, Rotterdam
do
04
mei
20:30
Ani & Haakien
wo
03
mei
20:30
Holy Smoke, Rotterdam
wo
03
mei
20:30
Holy Smoke
di
02
mei
21:30
Jazzcafe Dizzy, Rotterdam
di
02
mei
21:30
Jazzcafe Dizzy
zo
30
apr
zo
30
apr
16:00
Cafe De Ouwehoer, Rotterdam
zo
30
apr
16:00
Cafe De Ouwehoer
zo
30
apr
16:00
Toko 51, Rotterdam
zo
30
apr
16:00
Toko 51
zo
30
apr
15:00
Theater Walhalla, Rotterdam
zo
30
apr
15:00
Theater Walhalla
za
29
apr
20:30
Kopi Soesoe/Katendrecht, Rotterdam
za
29
apr
20:30
Kopi Soesoe/Katendrecht
za
29
apr
20:30
secret location, Rotterdam
za
29
apr
20:30
secret location
za
29
apr
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
za
29
apr
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
za
29
apr
15:30
Iety, Rotterdam
za
29
apr
15:30
Iety
vr
28
apr
21:30
De Beuk, Barendrecht
vr
28
apr
21:30
De Beuk, Barendrecht
vr
28
apr
19:00
Toko 51, Rotterdam
vr
28
apr
19:00
Toko 51
do
27
apr
14:00
LaBru, Rotterdam
do
27
apr
14:00
LaBru
wo
26
apr
21:30
Proeflokaal Faas, Rotterdam
wo
26
apr
21:30
Proeflokaal Faas
di
25
apr
22:00
Club Villa Thalia, Rotterdam
di
25
apr
22:00
Club Villa Thalia
zo
23
apr
21:00
De Riddert, Rotterdam
zo
23
apr
21:00
De Riddert
zo
23
apr
15:30
Iety, Rotterdam
zo
23
apr
15:30
Iety
zo
23
apr
zo
23
apr
13:00
Korzo, Den Haag
za
22
apr
22:00
De Graauwe Hengst, Schiedam
za
22
apr
22:00
De Graauwe Hengst, Schiedam
za
22
apr
21:30
Proeflokaal Faas, Rotterdam
za
22
apr
21:30
Proeflokaal Faas
za
22
apr
za
22
apr
21:00
KOFA, Vlaardingen
za
22
apr
20:00
Cafe Voorheen Voigt, Rotterdam
za
22
apr
20:00
Cafe Voorheen Voigt
za
22
apr
20:00
Club Vibes, Rotterdam
za
22
apr
20:00
Club Vibes
vr
21
apr
21:00
ROOM, Rotterdam
vr
21
apr
21:00
ROOM
vr
21
apr
21:00
Kopi Soesoe/Katendrecht, Rotterdam
vr
21
apr
21:00
Kopi Soesoe/Katendrecht
vr
21
apr
21:00
V11, Rotterdam
vr
21
apr
21:00
V11
vr
21
apr
20:00
Toko 51, Rotterdam
vr
21
apr
20:00
Toko 51
vr
21
apr
19:30
Oude Technische School Hillevliet, Rotterdam
vr
21
apr
19:30
Oude Technische School Hillevliet
vr
21
apr
16:00
Lijnbaan, Rotterdam
vr
21
apr
16:00
Lijnbaan
do
20
apr
21:30
Proeflokaal Faas, Rotterdam
do
20
apr
21:30
Proeflokaal Faas
do
20
apr
do
20
apr
19:00
RAAF, Rotterdam
do
20
apr
19:00
RAAF
do
20
apr
18:00
Salon Zonneveld, Rotterdam
do
20
apr
18:00
Salon Zonneveld
wo
19
apr
wo
19
apr
20:30
Holy Smoke, Rotterdam
wo
19
apr
20:30
Holy Smoke
wo
19
apr
ma
17
apr
zo
16
apr
za
15
apr
21:00
Islemunda, Rotterdam
za
15
apr
21:00
Islemunda
za
15
apr
21:00
Proeflokaal Faas, Rotterdam
za
15
apr
21:00
Proeflokaal Faas
za
15
apr
13:00
Noordplein, Rotterdam
za
15
apr
13:00
Noordplein
vr
14
apr
23:00
Club Blu, Rotterdam
vr
14
apr
23:00
Club Blu
vr
14
apr
21:30
Jazzcafe Dizzy, Rotterdam
vr
14
apr
21:30
Jazzcafe Dizzy
vr
14
apr
21:00
Podium Grounds, Rotterdam
vr
14
apr
21:00
Podium Grounds
vr
14
apr
21:00
V11, Rotterdam
do
13
apr
wo
12
apr
20:00
Rotown, Rotterdam
wo
12
apr
20:00
Rotown
ma
10
apr
21:00
Theater Walhalla, Rotterdam
ma
10
apr
21:00
Theater Walhalla
zo
09
apr
20:30
Club Vibes, Rotterdam
zo
09
apr
20:30
Club Vibes
zo
09
apr
19:00
ROOM, Rotterdam
zo
09
apr
19:00
ROOM
zo
09
apr
19:00
ROOM, Rotterdam
zo
09
apr
19:00
ROOM
zo
09
apr
16:00
Muziekcafé Barbiertje, Hellevoetsluis
zo
09
apr
16:00
Muziekcafé Barbiertje, Hellevoetsluis
za
08
apr
22:00
De Graauwe Hengst, Schiedam
za
08
apr
22:00
De Graauwe Hengst, Schiedam
za
08
apr
21:00
KOFA, Vlaardingen
za
08
apr
21:00
KOFA, Vlaardingen
za
08
apr
21:00
Muziekpodium Rotonde, Berkel & Rodenrijs
za
08
apr
21:00
Muziekpodium Rotonde, Berkel & Rodenrijs
za
08
apr
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
za
08
apr
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
za
08
apr
20:30
Millinxparkhuis, Rotterdam
za
08
apr
20:30
Millinxparkhuis
za
08
apr
20:30
Theater Walhalla, Rotterdam
za
08
apr
20:30
Theater Walhalla
za
08
apr
20:00
Muziekfabriek, Vlaardingen
za
08
apr
20:00
Muziekfabriek, Vlaardingen
za
08
apr
19:00
My Music Live, Rotterdam
za
08
apr
16:00
Proeflokaal Faas, Rotterdam
za
08
apr
16:00
Proeflokaal Faas
vr
07
apr
20:30
Fenix Music Factory, Rotterdam
vr
07
apr
20:30
Fenix Music Factory
vr
07
apr
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
vr
07
apr
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
vr
07
apr
do
06
apr
22:00
De Graauwe Hengst, Schiedam
do
06
apr
22:00
De Graauwe Hengst, Schiedam
do
06
apr
21:30
Jazzcafe Dizzy, Rotterdam
do
06
apr
21:30
Jazzcafe Dizzy
do
06
apr
21:30
Proeflokaal Faas, Rotterdam
do
06
apr
21:30
Proeflokaal Faas
wo
05
apr
22:00
BIRD, Rotterdam
wo
05
apr
22:00
BIRD
wo
05
apr
20:30
Holy Smoke, Rotterdam
wo
05
apr
20:30
Holy Smoke
wo
05
apr
18:30
Music Production Academy, Rotterdam
wo
05
apr
18:30
Music Production Academy
zo
02
apr
16:00
Cafe De Ouwehoer, Rotterdam
zo
02
apr
16:00
Cafe De Ouwehoer
za
01
apr
21:00
Cafe ’t Paviljoentje, Rotterdam
za
01
apr
21:00
Cafe ’t Paviljoentje
za
01
apr
21:00
Jazzcafe Dizzy, Rotterdam
za
01
apr
21:00
Jazzcafe Dizzy
za
01
apr
21:00
Proeflokaal Faas, Rotterdam
za
01
apr
21:00
Proeflokaal Faas
za
01
apr
za
01
apr
20:30
De Kroepoekfabriek, Vlaardingen
za
01
apr
14:00
De Doelen, Rotterdam
za
01
apr
14:00
De Doelen
za
01
apr
vr
31
mrt
23:00
Club Blu, Rotterdam
vr
31
mrt
23:00
Club Blu
vr
31
mrt
21:30
Jazzcafe Dizzy, Rotterdam
vr
31
mrt
21:30
Jazzcafe Dizzy
vr
31
mrt
vr
31
mrt
21:00
KOFA, Vlaardingen
vr
31
mrt
16:00
Lijm & Cultuur, Delft
vr
31
mrt
16:00
Lijm & Cultuur, Delft
do
30
mrt
do
30
mrt
21:00
De Riddert, Rotterdam
do
30
mrt
21:00
De Riddert
do
30
mrt
20:15
Theater Walhalla, Rotterdam
wo
29
mrt
zo
26
mrt
16:00
Café Pursers, Rotterdam
zo
26
mrt
16:00
Café Pursers
zo
26
mrt
15:00
Cafe De Ouwehoer, Rotterdam
zo
26
mrt
15:00
Cafe De Ouwehoer
za
25
mrt
21:30
Neck Of The Woods, Rotterdam
za
25
mrt
21:30
Neck Of The Woods
za
25
mrt
21:00
Proeflokaal Faas, Rotterdam
za
25
mrt
21:00
Proeflokaal Faas
za
25
mrt
21:00
Spot the Loony, Rotterdam
za
25
mrt
21:00
Spot the Loony
za
25
mrt
vr
24
mrt
21:00
Podium Grounds, Rotterdam
vr
24
mrt
19:00
Delfshaven, Rotterdam
vr
24
mrt
19:00
Delfshaven
vr
24
mrt
18:00
Brasserie De Rotterdammer, Rotterdam
vr
24
mrt
18:00
Brasserie De Rotterdammer
do
23
mrt
22:00
De Riddert, Rotterdam
do
23
mrt
22:00
De Riddert
do
23
mrt
21:00
V11, Rotterdam
do
23
mrt
21:00
V11
do
23
mrt
20:30
Rotown, Rotterdam
do
23
mrt
19:00
RAAF, Rotterdam
do
23
mrt
19:00
RAAF
wo
22
mrt
20:30
Holy Smoke, Rotterdam
wo
22
mrt
20:30
Holy Smoke
zo
19
mrt
17:00
Sijf, Rotterdam
zo
19
mrt
17:00
Sijf
zo
19
mrt
15:00
Baroeg, Rotterdam
zo
19
mrt
15:00
Baroeg
zo
19
mrt
12:00
Maaspodium, Rotterdam
za
18
mrt
21:00
Proeflokaal Faas, Rotterdam
za
18
mrt
21:00
Proeflokaal Faas
za
18
mrt
21:00
Café De Bel, Rotterdam
za
18
mrt
21:00
Café De Bel
za
18
mrt
20:30
’t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel
za
18
mrt
20:30
’t Blok, Nieuwerkerk a/d IJssel
za
18
mrt
20:00
De Lege Ruimte, Rotterdam
za
18
mrt
20:00
De Lege Ruimte
za
18
mrt
13:00
Noordplein, Rotterdam
za
18
mrt
13:00
Noordplein
vr
17
mrt
21:30
V11, Rotterdam
vr
17
mrt
21:30
V11
vr
17
mrt
21:00
ROOM, Rotterdam
vr
17
mrt
21:00
ROOM
do
16
mrt
21:30
V11, Rotterdam
do
16
mrt
21:30
V11
do
16
mrt
do
16
mrt
20:00
Mono, Rotterdam
do
16
mrt
20:00
Mono
wo
15
mrt
20:30
Studio de Bakkerij, Rotterdam
wo
15
mrt
20:30
Holy Smoke, Rotterdam
di
14
mrt
21:00
Mad Mick’s Breakaway Café, Rotterdam
di
14
mrt
21:00
Mad Mick’s Breakaway Café
zo
12
mrt
21:00
V11, Rotterdam
zo
12
mrt
19:00
ROOM, Rotterdam
zo
12
mrt
19:00
ROOM
zo
12
mrt
18:00
Café Dens, Spijkenisse
zo
12
mrt
18:00
Café Dens, Spijkenisse
zo
12
mrt
17:00
Sijf, Rotterdam
zo
12
mrt
17:00
Sijf
zo
12
mrt
16:00
Toko 51, Rotterdam
zo
12
mrt
16:00
Toko 51
zo
12
mrt
15:30
De Fruitvis, Rotterdam
zo
12
mrt
15:30
De Fruitvis
za
11
mrt
21:30
Jazzcafe Dizzy, Rotterdam
za
11
mrt
21:00
Proeflokaal Faas, Rotterdam
za
11
mrt
21:00
Proeflokaal Faas
za
11
mrt
za
11
mrt
19:00
Energiehuis, Dordrecht
vr
10
mrt
21:00
KOFA, Vlaardingen
vr
10
mrt
21:00
KOFA, Vlaardingen
do
09
mrt
21:00
De Riddert, Rotterdam
do
09
mrt
21:00
De Riddert
wo
08
mrt
21:00
Café De Bel, Rotterdam
wo
08
mrt
21:00
Café De Bel
wo
08
mrt
20:30
Holy Smoke, Rotterdam
wo
08
mrt
ma
06
mrt
19:30
Rotown, Rotterdam
zo
05
mrt
21:00
De Riddert, Rotterdam
zo
05
mrt
zo
05
mrt
16:00
Cafe De Ouwehoer, Rotterdam
zo
05
mrt
16:00
Cafe De Ouwehoer
zo
05
mrt
16:00
Café Pursers, Rotterdam
zo
05
mrt
16:00
Café Pursers
za
04
mrt
21:30
Restaurant Beloofd, Schiedam
za
04
mrt
21:30
Restaurant Beloofd, Schiedam
za
04
mrt
20:30
Garage, Rotterdam
za
04
mrt
20:00
Maritiem Museum, Rotterdam
za
04
mrt
20:00
Maritiem Museum
za
04
mrt
20:00
Adem Inn, Rotterdam
za
04
mrt
20:00
Adem Inn
za
04
mrt
17:00
Koozie, Rotterdam
za
04
mrt
17:00
Koozie
za
04
mrt
14:30
Eetcafé Stam, Vlaardingen
za
04
mrt
14:30
Eetcafé Stam, Vlaardingen
za
04
mrt
13:00
Noordplein, Rotterdam
za
04
mrt
do
02
mrt
22:00
BIRD, Rotterdam
do
02
mrt
20:00
Ani & Haakien, Rotterdam
do
02
mrt
20:00
Ani & Haakien
wo
01
mrt
20:30
Holy Smoke, Rotterdam
wo
01
mrt
20:30
Holy Smoke
zo
26
feb
zo
26
feb
17:00
Sijf, Rotterdam
zo
26
feb
17:00
Sijf
zo
26
feb
14:00
De Lege Ruimte, Rotterdam
zo
26
feb
14:00
De Lege Ruimte
zo
26
feb
12:30
Podium Grounds, Rotterdam
zo
26
feb
12:30
Podium Grounds
za
25
feb
22:00
De Graauwe Hengst, Schiedam
za
25
feb
22:00
De Graauwe Hengst, Schiedam
za
25
feb
21:00
Rotown, Rotterdam
za
25
feb
21:00
Rotown
za
25
feb
20:00
Islemunda, Rotterdam
za
25
feb
19:00
Brasserie De Rotterdammer, Rotterdam
za
25
feb
19:00
Brasserie De Rotterdammer
za
25
feb
13:30
Schorem Haarsnijder en Barbier, Rotterdam
za
25
feb
13:30
Schorem Haarsnijder en Barbier
vr
24
feb
21:30
Jazzcafe Dizzy, Rotterdam
vr
24
feb
21:30
Jazzcafe Dizzy
vr
24
feb
19:00
Toko 51, Rotterdam
vr
24
feb
19:00
Toko 51
do
23
feb
23:00
The Alley, Rotterdam
do
23
feb
21:00
De Riddert, Rotterdam
do
23
feb
21:00
De Riddert
do
23
feb
19:00
RAAF, Rotterdam
do
23
feb
19:00
RAAF
wo
22
feb
21:00
De Machinist, Rotterdam
wo
22
feb
21:00
De Machinist
wo
22
feb
20:30
div. studentenkamers, Delft
wo
22
feb
20:30
div. studentenkamers, Delft
zo
19
feb
20:30
Proeflokaal Faas, Rotterdam
zo
19
feb
20:30
Proeflokaal Faas
zo
19
feb
17:00
Sijf, Rotterdam
zo
19
feb
17:00
Sijf
zo
19
feb
16:00
Toko 51, Rotterdam
zo
19
feb
15:00
Vlaardingse Bierbrouwerij, Vlaardingen
zo
19
feb
15:00
Vlaardingse Bierbrouwerij, Vlaardingen
zo
19
feb
14:30
Blueskelder ’t Klavier, Capelle aan den IJssel
zo
19
feb
14:30
Blueskelder ’t Klavier, Capelle aan den IJssel
za
18
feb
22:00
De Graauwe Hengst, Schiedam
za
18
feb
22:00
De Graauwe Hengst, Schiedam
za
18
feb
21:30
De Beuk, Barendrecht
za
18
feb
21:30
De Beuk, Barendrecht
za
18
feb
21:00
BIRD, Rotterdam
za
18
feb
21:00
BIRD